SKU: GJO 85161
List Price:
$64.69 DZ
Citrus - 30 Day - Odor Neutralizer - 1 Dozen
- Premium odor control
- High-intensity fragrance reduces odors for 30 days
- Easy-to-use design allows quick attachment where you need it most
- Perfect for securing to your toilet bowl, stall door, shelf and more
General Information
| Manufacturer | Genuine Joe |
| Manufacturer Part Number | 85161 |
| Brand Name | Genuine Joe |
| Product Line | Eclipse |
| Product Name | Eclipse Deodorizing Clip |
| Marketing Information | Deodorizing clip features a high-intensity, clean-smelling fragrance to battle unpleasant restroom odors for 30 days. Easy-to-use design simply clips into place for quick attachment where you need it most. Deodorizing clip is perfect for your toilet bowl, stall door, shelf and more. |
| Packaged Quantity | 1 Dozen |
| Product Type | Deodorizer |
Product Information
| Scent | Citrus |
| Effective Duration | 30 Day |
| Application/Usage | Multipurpose |
| Features | Odor Neutralizer |
Physical Characteristics
| Color Family | Yellow |
| Product Color | Yellow |
| Height | 4" |
| Width | 6" |
| Depth | 1.5" |
Miscellaneous
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Country of Origin | United States |
| Catalog Page Number | NEW |
| Packing, Level 1 | 1 / DZ |
| Packing, Level 2 | 3 DZ/CT |
| Weight | 1.81 lbs |
| UPSable | |
| UPC | 035255851619 |
| UNSPC | 47131816 |
| Special Order | No |
| Color | YELLOW |
| Quantity Per Selling Unit | 1 DZ |
| Non-returnable |
;